Paslaugos

Šventės

Campus viridis komanda yra pasiruošusi pasirūpinti svarbiausiomis jūsų šventėmis. Kviečiame pas mus švęsti savo gimtadienius, vestuves, krikštynas, svarbias sukaktis. Mėgaukitės jaukiu švente pušyno prieglobstyje, ežerų apsuptyje. 

Vandens turizmo inventoriaus nuoma

Campus viridis valtinėje esančioje prie pagrindinio Palūšės paplūdimio galite išsinuomotį valčių arba irklenčių ir susipažinti su Lūšių ežero apylinkėmis. Taip pat galime suorganizuoti 1-4 dienų žygius baidarėmis Aukštaitijos nacionalinio parko ežerais ir upėmis.

Dviračių nuoma

Keliaudami dviračiais galėsite apžvelgti daugiau Aukštaitijos nacionalinio parko apylinkių bei aktyviai praleisti laisvalaikį.

Pramogos Ignalinos sporto ir pramogų centre

Organizuojame išvykas į Ignalinos sporto ir pramogų centrą, kuriame rasite plaukimo baseiną su pirtimis, treniruoklių salę, boulingą bei biliardą.

Slidinėjimas Lietuvos žiemos sporto centre

Organizuojame išvykas į Lietuvos žiemos sporto centrą, kuriame galėsite pasimėgauti žiemos sporto šakų teikiamais malonumais.

Pirties paslaugos

Campus viridis poilsio ir konferencijų centre siūlome savo viešnagės metu išsinuomoti pirtį ir mėgautis jos teikiamais malonumais.

Sraigių degustacija

Campus viridis restorane organizuojame burgundiškų sraigių degustaciją.